+370 674 50847

Skype Me™! SprendimuMetas

Apie mus

UAB SPRENDIMŲ METAS įkurta 2010 metais ir specializuojasi Verslo ir IT pasaulių sujungimu. Bendrovė vienija ilgametę tarptautinių projektų patirtį turinčius specialistus. Tai technologinė kompanija, kurios tikslas įgyvendinti Verslo siekius, bei technologinių sprendimų pagalba stiprinti Verslą ir leisti efektyviau vykdyti tam tikrus Verslo procesus.

Viena iš ypatingųjų specializacijų - Verslo analitika (angl. Business Intelligence). Žinios šioje sferoje leidžia efektyviai pagerinti Verslo procesus, bei kokybiškai teikti Verslui reikalingas paslaugas.

Misija

SPRENDIMŲ METAS siekia klientų gerovės, jų darbo produktyvumo didinimo, pilnos paslaugos suteikimo klientui, bendros Lietuvos verslo sistemos plėtimo bei tobulinimo, kontaktų ir ryšių tarp įmonių ir žmonių gerinimo. Kuo sėkmingesnis verslas aplink, tuo geriau visiems. Didesnė gerovė kelia bendrą visuomenės gerovės lygį, to mes ir siekiame.

SPRENDIMŲ METAS - Tobulesnio verslo link!

UAB SPRENDIMŲ METAS specializuojasi keliose srityse ir pateikia rinkai ypatingai gerą kainos kokybės santykį turinčius produktus ir paslaugas. Pagrindinis mūsų dėmesys skiriamas klientui ir jo poreikių sprendimo kokybei.

KVS tai Kontaktų Valdymo Sistema (CRM)
KVS padeda centralizuoti informaciją, koordinuoti darbuotojų veiksmus, išlaikyti klientų duomenų bazę, padeda optimizuoti ir padidina vadybininkų darbo efektyvumą.

SM TVS tai produktas skirtas įmonėms, organizacijoms ir asmenims, norintiems greitai ir paprastai valdyti savo interneto tinklapį. Sistema nereikalauja jokių specialių žinių, paprasta naudotis kaip Word teksto redaktoriumi.

Interneto puslapių kūrimas, Google reklama, serverių nuoma, domenų registracija, kompiuterių priežiūra, spausdintuvų eksploatacinės medžiagos, kompiuterinė įranga ir net skaitmeniniai LED televizoriai.

Mes pateikiame visiškai pilną sprendimą, ar tai būtų svetainės kūrimas, ar pagalba jūsų kompiuteriui (tiek Windows tiek Linux tiek Mac OS X), išmaniam telefonui (iPhone iOS, Android, Windows Phone/Mobile), delninukui (ar iPad), ar serverio nuoma. Jums nereikia rūpintis jokiomis detalėmis, mes jomis pasirūpiname už Jus.

UAB SPRENDIMŲ METAS rūpinasi savo klientų gerove ir linki sėkmingesnio ir produktyvesnio darbo!

Taip pat sėkmingai veikia padalinys SM NT - prekyba nekilnojamuoju turtu, namais, butais. Teikiamos pirkimo-pardavimo, nuomos tarpininkavimo paslaugos. Konsultuojama problematiško nekilnojamojo turto vertinimo, įsiskolinimų ir kt. klausimais. Glaudus bendradarbiavimas su Vilniaus notarų biurais, leidžia greitai ir efektyviai tvarkyti visus dokumentus. Teikiame teisines konsultacijas.

©2010-2023 SPRENDIMŲ METAS
Visos teisės saugomos. All rights reserved.