+370 674 50847

Skype Me™! SprendimuMetas

Karjera

Mūsų įmonėsiulo darba CVs didžiausias turtas tai - darbuotojai. Kiekvienas darbuotojas yra ypatingai svarbus ir vertinamas. Įmonė stengiasi suteikti palankiausias sąlygas kiekvieno darbuotojo asmenybei. Jei norėtumėte prisijungti prie mūsų komandos, prašome atsiųsti mums savo CV (doc, PDF), arba nuorodą į CV.

Parašykite kokioje srityje norėtumėte dirbti, kas jus domina, pageidaujamą darbo laiką (pilna darbo diena, kelios valandos), pageidaujamą atlyginimą per mėnesį ar valandinį įkainį.

CV siųskite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Su atrinktais kandidatais būtinai susisieksime.

 

Pardavimų vadybininko paieška:

Įmonės tikslas: patenkintas Klientas, dėl greitai ir kokybiškai suteiktų paslaugų, kuris norėtų tolimesnio bendradarbiavimo ir aktyviai rekomenduotų Sprendimų Metą.

Siekiant įgyvendinti įmonės tikslą ieškomas pardavimų vadybininkas(ė) mokantis išklausyti kliento poreikius, teisingai juos apiforminti, rasti kliento poreikius patenkinančius atitikmenis mūsų paslaugų ir produktų bazėje, pateikti sklandų poreikių aprašymą mūsų techninio skyriaus šauniems darbuotojams ir užtikrinus kliento mokumą gauti atlygį.

Privalumai:
Susipažinimas su IT technologijomis,
Papildomos kalbos (Anglų, Rusų, Lenkų),
Vairuotojo pažymėjimas,
Mokėjimas naudotis MS Office priemonėmis.

Programuotojo paieška:

Įmonės tikslas: patenkintas Klientas, dėl greitai ir kokybiškai suteiktų paslaugų, kuris norėtų tolimesnio bendradarbiavimo ir aktyviai rekomenduotų Sprendimų Metą.

Siekiant įgyvendinti įmonės tikslą ieškomas miklių pirštų, neapribotos fantazijos tačiau taip pat draugaujanti(s) su logika programuotoja(s), kurio žinių bagaže galima rasti: PHP, HTML, CSS bei darbo su Web ir Windows programomis įgūdžius ir gebėjimą visą bagažą taikyti praktikoje. Didesnis žinių bagažas suprantamas kaip didelis privalumas. Gebėjimas pasidalinti bagažu su kitais bendradarbiais sprendžiant suktas užduotis privalomas.

©2010-2022 SPRENDIMŲ METAS
Visos teisės saugomos. All rights reserved.